preload
img

UÇAK

BiletBank platformunda dünyanın her yerinden hava yoluna bir tıkla ulaşabilir, istediğiniz parametreye göre arama yapabilirsiniz. Yerli, yabancı, full servis veya düşük maliyetli taşıyıcıları farklı kombinasyon ve en uygun ücretlerle müşterilerinize gönül rahatlığı ile sunabilirsiniz. Sürekli geliştirilen platform kolay, güvenli ve hızlı olmasının yanında avantajlı kampanya ve fiyatlarıyla da yanınızda olmaya devam ediyor.

img

OTEL

Dünya üzerinde 150'den fazla ülkedeki 250.000'den fazla otel, en iyi tur operatörü fiyatları ve anında konfirmasyon garantisiyle BiletBank'da.

BiletBank; Avrupa, Türkiye, Asya, Orta Doğu, Latin Amerika, Avustralya, Afrika, Amerika ve Kanada'da, dünyanın önde gelen zincir otelleriyle birlikte en iyi tur operatörü fiyat ve kontenjanı sağlamaktadır.

img

SİGORTA

Geniş ürün yelpazesine sahip Petur Sigorta şirketimiz, uzman kadrosu ile 2009 yılından itibaren hizmet vermekle birlikte, sigorta sektörünün lider sigorta şirketleri ile çalışmaktadır. BiletBank Sigorta başlığından, aşağıda yer alan sigorta ürünlerimize erişebilir, Online satın alma veya teklif alma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Yurtdışı Seyahat Sigortaları
Grup Seyahat Sigortaları
Zorunlu Tur Paket Sigortaları
Sağlık Sigortaları
Tamamlayıcı Sağlık Sigortası
Yabancı Uyruk Sağlık Sigortaları
Kasko – Trafik Sigortaları
Konut – Dask - İşyeri Sigortaları