preload

HAKKIMIZDA

1982 yılında kurulan Akdeniz Pe-Tur seyahat acentesi 1991 yılında IATA olmuş ve kısa süre içerisinde Türkiye’nin en önemli acentesi haline gelmiştir. Turizm alanındaki yeniliklerin öncüsü olan Pe-Tur 2008 yılında online bir portal olarak teknolojiyi turizmin hizmetine sunmuş ve profesyonellere hizmet veren bir platform olarak BiletBank markasını yaratmıştır.

%100 Türk sermayesi ve Türk yazılım mühendisleri tarafından yaratılmış olan BiletBank, dijital teknolojiyi sadece alan değil, aynı zamanda üreterek yazılım alanında da önemli işlere imza atmıştır.


BiletBank, kolay kullanılan bir platform olarak, zengin içeriği, sorun çözme becerisi ve hızı, 7/24 destek verme kabiliyeti ile turizm profesyonellerinin ilk tercihi olmuştur. Uçak biletinin yanında, otelden araç kiralamaya, organizasyondan sigortaya kadar acentelerin ihtiyaç duyduğu tüm ürünler ve hizmetleri tek platformda toplamıştır. Bugün 150 den fazla çalışanı binlerce iş ortağı ile bölgesel bir güç haline gelmiş ve küresel bir marka olma yolunda ilerlemektedir.


Misyonumuz

Turizim profesyonellerine, ihtiyaç duydukları tüm içeriği, en iyi koşullarda, en iyi şartlarla sunmaktır.


Vizyonumuz

Küresel ölçekte Turizm alanında öncü yenilikçi bir seyahat paltformu olarak, hizmet sağlayıcıları ile acenteler arasında teknoloji köprüsü ve küresel marka olmak.

ab-right